کد خبر: ۱۲۰۹۳۶
۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

سهام سه زیرمجموعه
مدیرعامل:

سهام سه زیرمجموعه "فارس"سال آینده عرضه اولیه می شود/ اثر افزایش قیمت سوخت

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، زمان عرضه اولیه سهام سه زیرمجموعه پتروشیمی نوری ، بندر امام و بوعلی را سال آینده اعلام کرد و درباره اثر افزایش قیمت سوخت پتروشیمی ها توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جعفر ربیعی در جریان پذیره نویسی هزار میلیارد تومان اوراق اجاره که دیروز در بورس شروع شد ،  با اشاره به صادرات 4 میلیارد دلاری هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در سال جاری گفت: قرار بود سهام پتروشیمی نوری در سال جاری عرضه اولیه شود که به دلایل فنی به تاخیر افتاد. بنابراین مقرر شده سه پتروشیمی بندر امام، بوعلی و نوری سال آینده عرضه شوند.

وی ادامه داد: این درحالی است که طبق یکی از برنامه ها ، همه شرکت های پتروشیمی متعلق به وزارت کار و صندوق های بازنشستگی با هلدینگ خلیج فارس و در قالب هلدینگ بسیار بزرگی تجمیع خواهند شد که از نظر فنی، موضوعی پیچیده و زمانبر و دارای جزئیات زیاد است .

ربیعی درباره افزایش قیمت سوخت گاز پتروشیمی ها نیز هم توضیح داد: طبق قانون بودجه 98 ، تنها بهای سوخت گاز پتروشیمی ها افزایش می یابد و نرخ خوراک تغییری نمی کند و این موضوع فقط منجر به افزایش هزینه شرکت هایی با مصرف سوخت گاز زیاد می شود.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ