کد خبر: ۱۲۰۹۸۱
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷

دو راه مجلس برای اصلاح قیمت خودرو / پراید۵۰ میلیونی در شان مردم نیست
نماینده مجلس :

دو راه مجلس برای اصلاح قیمت خودرو / پراید۵۰ میلیونی در شان مردم نیست

رئیس فراکسیون مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه پراید ۵۰ میلیونی در شان مردم نیست، اعلام کرد: دو راه پیش روی مجلس اصلاح قیمت خودرو یا استیضاح وزیر صنعت است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امیر خجسته با بیان اینکه شرایط صنعت خودرو و قیمت آن نگران‌کننده است و مردم از این وضعیت آسیب زیادی را متحمل می‌شوند به فارس گفت: تاکنون جلسات متعددی برگزار و پیگیر ادامه دارد. زمانی که خودروسازان اعلام کردند نمی‌توانند به تعهدات در برابر خریداران عمل کنند، سایت برای پیش‌فروش فوری خودرو از متقاضیان ثبت نام می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه پراید 50 میلیونی در شأن مردم نیست، ادامه داد: مکررا وزیر صنعت به مجلس احضار شده و سوالاتی در این باره از وی پرسیده شده است. بنابراین دو راه پیش روی مجلس اصلاح قیمت خودرو یا استیضاح وزیر صنعت است. رحمانی خودروسازان را موظف به انجام تعهدات مربوط به پیش‌فروش کرده است.

خجسته با اشاره به اینکه خودروسازان موظف هستند 400 هزار خودروی پیش‌فروش شده را با قیمتی که تعهد داده‌اند به مردم تحویل دهند، ادامه داد: در این زمینه مجلس از شاکیانی که مستندات لازم مبنی بر اجحاف حقوق دارند در مقابل خودروسازان دفاع خواهد کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ