کد خبر: ۱۲۱۱۲۰
۱۲:۱ - ۱۳۹۸/۱/۶

میزان ظرفیت نصب شده نیروگاه‌ها تا پایان سال مشخص شد
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی:

میزان ظرفیت نصب شده نیروگاه‌ها تا پایان سال مشخص شد

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با بیان اینکه ۷۰۰ مگاوات نیروگاه جدید فروردین ماه وارد مدار می‌شود،گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاه‌ها تا پایان سال به حدود ۸۵ هزار مگاوات خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محسن طرزطلب عمده برنامه شرکت تولید نیروی برق حرارتی در سال ۹۸ را تکمیل طرح‌های در حال احداث و اتمام تعمیرات واحد‌های نیروگاهی براساس برنامه اعلام شده دانست و به پاون گفت: برنامه تعمیر نیروگاه‌ها همه ساله با پایان یافتن اوج مصرف برق در تابستان آغاز می‌شود و تا نزدیک شدن به اوج مصرف برق در سال بعد ادامه می‌یابد.

وی با تاکید بر اینکه تعمیرات اساسی واحد‌های بخار و گاز انجام شده،افزود: در حال حاضر نیز بحث بازدید مسیر داغ و محفظه احتراق باقی مانده که این بخش نیز تا پیش از اوج تابستان ۹۸ به اتمام خواهد رسید.

طرزطلب با اشاره به اینکه ۷۰۰ مگاوات نیروگاه جدید فروردین ماه وارد مدار می‌شود،گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ۴۰۰ مگاوات نیروگاه جدید نیز اردیبهشت به ظرفیت تولید برق اضافه خواهد شد و باقی مانده برنامه افزایش ظرفیت نیروگاه‌ها برای اوج ۹۸ هم خرداد ماه اجرایی خواهد شد.براساس پیش‌بینی صورت گرفته ظرفیت نصب شده نیروگاه‌ها تا پایان سال به حدود ۸۵ هزار مگاوات خواهد رسید.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ