کد خبر: ۱۲۱۶۵۹
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱/۲۴

لغو عرضه اولیه زیرمجموعه مهم
بنابر اعلام مدیرعامل:

لغو عرضه اولیه زیرمجموعه مهم "فارس" صحت ندارد/ زمان واگذاری دو شرکت

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با رد شایعه لغو عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری در بورس از زمان واگذاری دو زیرمجموعه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،جعفر ربیعی درخصوص شایعه عدم عرضه پتروشیمی نوری در بورس طی سال جدید گفت: در حال حاضر در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر سهام این پتروشیمی را در بازار عرضه کنیم و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

وی افزود: اینکه شنیده می‌شود موضوع عرضه "نوری" به تعویق افتاده، کاملا اشتباه است و این شرکت در فصل بهار عرضه خواهد شد.این شرکت هنوز مهلت شش ماهه پذیرش را از دست نداده و بدون هیچ گونه مشکلی عرضه آن انجام خواهد شد.

این مقام مسئول درباره عرضه سایر زیرمجموعه های این هلدینگ گفت: پس از "نوری"، پتروشیمی بوعلی و بندر امام نیز تا پایان سال از سوی این هلدینگ عرضه خواهند شد و امید می‌رود همه این عرصه‌ها همچون پتروشیمی‌پارس موفق باشند.

ربیعی درخصوص اثر اتفاقات اخیر و ریسک های غیر سیستماتیک در سال ۹۸ بر این مجموعه گفت: طبق پیش بینی عمل می کنیم و برنامه شرکت تغییر نخواهد کرد، تحریم‌ها و سایر موارد هم هیچگونه اثری بر روند فعالیت و عملکرد "فارس" نخواهد داشت.

بنابراین گزارش،هفته گذشته مدیر پذیرش بورس تهران با بیان اینکه سازمان بورس تا زمان مشخصی می تواند روند عرضه اولیه پتروشیمی نوری را تعویق بیندازد، گفته بود، "فارس" باید این موضوع را در نظر بگیرد که سازمان بورس نهایتا تا شهریور 98 عرضه اولیه "نوری" را انجام دهد و پس از این تاریخ، پذیرش این شرکت در بورس ملغی خواهد بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ