کد خبر: ۱۲۱۶۹۵
۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۱/۲۵

وزیر خارجه آمریکا : تحریم های ایران سخت تر می شود

وزیر خارجه آمریکا : تحریم های ایران سخت تر می شود

وزیر خارجه آمریکا گفت: در زمان مناسب تحریم‌های سخت‌تری وضع خواهد کرد تا مردم ایران به آن چیزی که لیاقت آن را دارند برسند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از واشنگتن‌پست، مایک پمپئو به اظهارات نمایندگان آمریکایی که سخت‌تر شدن تحریم‌های ضد ایرانی را خواستار شده بودند واکنش نشان داد و گفت: قانون‌گذارانی که برای خودنمایی دم از سخت‌تر شدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران می‌زنند باید بدانند وزارت امور خارجه در زمان مناسب تحریم‌های سخت‌تری وضع خواهد کرد.

وی افزود: مردم می‌خواهند داستان تعریف کنند، روزنامه بفروشند، درک می‌کنم. نمایندگان خودنمایی می‌کنند و این را هم درک می‌کنم اما وزارت امور خارجه تصمیم درست را خواهد گرفت. بنابراین به افزایش فشار علیه ایران ادامه خواهیم داد تا مردم به آن چیزی که لیاقت آن را دارند برسند. یعنی شانس زندگی در کشوری که بزرگترین حامی تروریست نباشد.

براساس این گزارش، چند روز پیش تد کروز از دولت آمریکا خواسته بود معافیت‌های چند مشتری نفت نفت ایران را تمدید نکند. اظهارات وی میان دو گروه ضد ایرانی در آمریکا - شامل پمپئو و گروهی متشکل از کروز و جان بولتون - ختلاف ایجاد کرده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ