کد خبر: ۱۲۲۷۳۳
۹:۲ - ۱۳۹۸/۱/۲۶

روش جدید بانک خصوصی برای پرداخت سود / حداقل سپرده ۱۰ میلیون تومان

روش جدید بانک خصوصی برای پرداخت سود / حداقل سپرده ۱۰ میلیون تومان

یک بانک خصوصی که چند ماه پیش با شایعه ورشکستگی روبرو شده بود، برای پرداخت سود یک ساله و حداقل سپرده ۱۰ میلیون تومانی از روش جدیدی استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، بانک آینده درحالی نیمه زمستان سال گذشته با شایعه ورشکستگی روبرو شده بو که  برای پرداخت سود یک ساله  از روش جدیدی استفاده و اعلام کرد سپرده سرمایه‌گذاری یک‌ساله سودمند بانک آینده سپرده‌ای از نوع بلند‌مدت یک‌ساله است که از ویژگی‌های رقابتی و متمایز این سپرده در مقایسه با سایر سپرده‌های بلند‌مدت می‌توان به قابلیت پرداخت کلِ مبلغ سود علی‌الحساب دوره یک‌ساله به‌صورت یکجا و در ابتدای دوره سرمایه‌گذاری اشاره کرد.

حداقل مبلغ برای سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون تومان تعیین شده که سود علی‌الحساب مربوط به دوره یک‌ساله سرمایه‌گذاری در روز شروع سرمایه‌گذاری و بلافاصله پس از اتمام فرآیند افتتاح حساب به‌صورت سیستمی محاسبه و به مشتری پرداخت می‌شود. در صورت تمایل، امکان سرمایه‌گذاری مجدد سودِ دریافتی برای مشتریان نیز فراهم است.

مشتریان سپرده یک‌ساله سودمند می‌توانند ضمن بهره‌مندی از سود علی‌الحساب سپرده سرمایه‌گذاری از امتیاز اخذ تسهیلات در قالب یکی از طرح‌های تسهیلاتی رویش یا کاریز به پشتوانه سرمایه‌گذاری خود استفاده کنند.

براساس این گزارش، در طرح تسهیلاتی کاریز ، تسهیلات ارزان و سریع ارائه می‌شود به‌طوری‌که مشتریانی که اقدام به افتتاح یکی از سپرده‌های بلند‌مدت کرده‌اند می‌توانند تا سقف ۴۰ درصد از مبلغ سپرده را تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ