کد خبر: ۱۲۲۷۴۸
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۱/۲۶

"وتجارت" آماده بازگشایی شد/ بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس/ تمدید سفارش گیری

نماد بانک تجارت آماده بازگشایی شد و تا دقایقی دیگر سهام بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس با احتمال قیمت تئوریک حدود ۳۵ تومانی هر سهم داد و ستد می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با اتمام مرحله سپرده گذاری سهام جدید و ناشی از افزایش سرمایه بانک تجارت، نماد این بانک برای امروز آماده بازگشایی شد و تا دقایقی بعد ، سهام بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس از لحاظ سرمایه اسمی و با احتمال قیمت تئوریک حدود 35 تومانی هر سهم داد و ستد می شود.

در این رابطه،مدیر عملیات بازار شرکت بورس تهران با صدور پیامی اعلام کرد: نماد معاملاتی شرکت بانک تجارت(وتجارت)پس از برگزاری مجامع عمومی فوق العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه و عادی بطور فوق العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیئت مدیره بدون محدودیت نوسان قیمت بااستفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

براساس این گزارش، درحالی با ورود سفارش های خرید و فروش بیش از یکی دو میلیاردی سهمی در قیمت های 50 تا 45 تومانی هر سهم، بخشی از تمرکز فعالان به این بانک معطوف شد که مدیر عملیات بازار شرکت بورس تهران در پیغامی دیگر اعلام کرد: سفارشگيري در نماد معاملاتي بانك تجارت (وتجارت) تا ساعت 12:30 ادامه خواهد داشت و راس ساعت مذكور مچينگ انجام خواهد شد.

"وتجارت" در مجمع آخرین شنبه سال قبل با افزایش سرمایه 390 درصدی و از محل تجدید ارزیابی دارایی ها (از حدود 4.5 به بیش از 22 هزار میلیارد تومان) به  بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس از لحاظ سرمایه تبدیل شده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ