کد خبر: ۱۲۹۹۹۵
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۴/۱۹

زنگنه : آمار صادرات نفت، اطلاعات جنگی است / روایتی از دیدار با وزیر عربستان

زنگنه : آمار صادرات نفت، اطلاعات جنگی است / روایتی از دیدار با وزیر عربستان

وزیر نفت با اعلام روایتی کوتاه از دیدار با وزیر عربستان گفت: آمار صادرات نفت به دلیل حضور ایران در جنگ اقتصادی ، اطلاعات جنگی محسوب می شود و بایدبا هماهنگی منتشر شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،به نقل از ایلنا، بیژن نامدار زنگنه در پایان جلسه هیئت دولت در خصوص اعلام اطلاعات فروش نفت ایران در رسانه ملی گفت: پیش تر هم گفتم با چه نیتی برخی اطلاعات داده می شود؟ البته اطلاعات درست نیست و اینکه بازنشر می شود هم کار خوبی نیست.

وی افزود: اطلاعات مربوط به صادرات نفت با توجه به اینکه در جنگ هستیم، اطلاعات جنگی محسوب می شود و هرکس می خواهد آن را منتشر کند باید با هماهنگی باشد. چراکه به منافع ملی آسیب می زند.

این وزیر در خصوص روند گازرسانی های روستایی، گفت: حدود 8 تا 9 روستا را گازرسانی می کنیم و عملا کار به پایان رسیده است. در چند استان صد در صد هستیم. چند استان کمی عقب تر هستند که همت خود را برای آنها گذاشته ایم که شامل خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، کرمانشاه و آذربایجان غربی است. در حال حاضر جمعیت تحت پوشش گازرسانی روستایی نزدیک 85 درصد و گازرسانی کل کشور نیز 93 تا 94 درصد است.

وی همچنین درباره دیدار با وزیر نفت عربستان در اجلاس اوپک، افزود: دیدار خصوصی نداشتیم و در حد احوالپرسی بود اما در داخل جلسه 7 تا 8 ساعت با هم دعوا کردیم.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ