کد خبر: ۱۳۱۳۹۴
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۴/۳۰

بنزین از اواخر مرداد فقط با کارت هوشمند عرضه می شود
وزیر نفت :

بنزین از اواخر مرداد فقط با کارت هوشمند عرضه می شود

وزیر نفت گفت: از اواخر مرداد عرضه سوخت در جایگاه‌ها تنها با ارائه کارت‌های هوشمند سوخت مالکان خودرو امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از صدا و سیما، بیژن زنگنه پس از نشست هم اندیشی وزیران سابق نفت در خصوص عرضه سوخت با کارت‌های هوشمند، گفت : برای افرادی که کارت هوشمند سوخت ندارند بر اساس ثبت نام سال گذشته متقاضیان ، کارت سوخت صادر و به آدرس اعلامی ارسال خواهد شد.

وی افزود: وزارت نفت آمادگی عرضه سوخت با کارت‌های هوشمند سوخت را دارد و از اواخر مرداد ، عرضه سوخت فقط با کارت‌های هوشمند مالکان خودرو امکان پذیر خواهد بود. ممکن است فرآیند صدور کارت سوخت برای مالکانی که فاقد کارت هستند مدتی زمان بر باشد به همین دلیل برای این افراد برای مدت محدودی تمهیداتی اندیشیده شده تا از کارت سوخت جایگاه‌ها استفاده کنند.

این وزیر با اشاره به اینکه برای تمامی مالکان خودرو‌ها و موتور سیکلت‌ها کارت سوخت صادر خواهد شد،ادامه داد: پیش از این قرار بود کارت بانکی افراد به جای کارت سوخت مورد استفاده قرار گیرد که این طرح برای زمانی است که تصمیم گرفته شود سوخت سهمیه بندی شود، اما اکنون که بحث سهمیه بندی مطرح نیست برای مالکان، کارت سوخت هوشمند صادر خواهد شد.

زنگنه همچنین با بیان اینکه نحوه ثبت نام متقاضیان جدید و افرادی که به هر دلیلی فاقد کارت هوشمند سوخت هستند اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: در شرایط فعلی بحث سهمیه بندی سوخت مطرح نیست و صرفا این طرح با این هدف مقابله با قاچاق سوخت و همچنین اطلاع از میزان مصرف در کشور اجرا خواهد شد.

انتهای پیام
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ