کد خبر: ۱۳۵۱۵۶
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۶/۲۷

رکورددار افزایش سرمایه برای خروج از بازار پایه زرد درخواست ارتقا داد

رکورددار افزایش سرمایه برای خروج از بازار پایه زرد درخواست ارتقا داد

رکورد دار افزایش سرمایه و حاضر در بازار پایه زرد از درخواست ارتقا به بازار دوم فرابورس خبر داد و در روز ریزش شدید شاخص ، شاهد صف فروش سنگین شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کارخانجات مخابراتی ایران که با افزایش سرمایه 2183 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، رکورد دار افزایش سرمایه بشمار می آید از درخواست ارتقا از بازار پایه به بازار دوم فرابورس خبر داد

عبدالرضا رضوانی مدیرعامل "لکما" طی نامه‌ای به رضا غلامعلی پور معاون پذیرش و بازاریابی فرابورس اعلام کرد: این شرکت با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت از سال ۸۳ در فهرست شرکت های ثبت شده نزد سازمان قرار گرفته است. از آنجایی که سرمایه ثبت شده شرکت مبلغ ۳۲۴.۵ میلیارد تومان است و ۵۷ درصد سهام شرکت شناور و تعداد سهامداران بیش از ۲۰ هزار نفر است، "لکما" متقاضی پذیرش سهام در بازار دوم فرابورس است.

بر این اساس خواهشمند است دستورات مقتضی و مسائل را در این خصوص مبذول کنید. همچنین معاملات سهام از ابتدای سال ۹۸ تا کنون تعداد ۴.۵ میلیارد سهم معادل ۱۴۰ درصد از کل سهام شرکت بوده است.

بنابراین گزارش، این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه طی معاملات امروز با صف فروش سنگین و بیش از 58 میلیون سهمی روبرو بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ