کد خبر: ۱۳۶۹۴۷
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۷/۲۲

اولویت های جدید مدیرعامل ایران خودرو در شرکت زیرمجموعه + خط قرمز

اولویت های جدید مدیرعامل ایران خودرو در شرکت زیرمجموعه + خط قرمز

مدیرعامل ایران خودرو با اعلام توصیه های به مدیرعامل جدید ساپکو ، مهم‌ترین اولویت های این زیرمجموعه غیر بورسی و خط قرمز را تبیین کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرشاد مقیمی در تودیع و معارفه مدیرعامل جدید ساپکو ( عادل پیرمحمدی به جای منصور منصوری ) گفت: مهم‌ترین اولویت کاری این شرکت ، تأمین به‌موقع و باکیفیت قطعات و مجموعه‌های موردنیاز برای جمع‌آوری خودرو‌های کف و دستیابی به تولید روزانه دو هزار دستگاه بدون کسری و توسعه و تعمیق ساخت داخل قطعات با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان است.

وی افزود: ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد، بازنگری در فرآیند‌ها و تمرکز بر انجام وظایف و مسئولیت‌ها از دیگر مأموریت‌های این شرکت بوده و باید از تجربه‌های مفید گذشته استفاده شود و در هر بخشی که نیازمند اصلاح و بهبود است با اعمال اصلاحات و ارتقاء بهره‌وری مجموعه، نسبت به تضمین، تأمین به‌موقع باکیفیت و قیمت مناسب قطعات و مجموعه‌های موردنیاز خطوط تولید و حوزه خدمات پس از فروش اقدام شود.

این مقام مسئول ادامه داد: تعمیق ساخت داخل و پیشبرد پروژه‌های خودکفایی ازجمله مأموریت‌های بسیار مهمی بوده که لازم است ساپکو با اصلاح و بهبود فرایند‌ها و همچنین اصلاح ساختار پیگیری کند. همچنین پیاده‌سازی مدل جامعه ارتباط شفاف با تأمین‌کنندگان، نظام‌مند کردن پرداخت‌ها و تدوین دستورالعمل و شاخص‌های تعیین MRP سهم سازندگان در تأمین و اصلاح قیمت‌ها از مأموریت‌های جدید ساپکو است.

مقیمی با اشاره به ایجاد اتاق شیشه‌ای بر اساس رویکرد پیشگیرانه، شفافیت و مبارزه با فساد در شرکت ساپکو ادامه داد: هیچ سازنده‌ای بر دیگری امتیاز ویژه‌ای ندارد و بایدبا همه به‌صورت عادلانه و اخلاق محور برخورد و رفتار و از ظرفیت‌ انجمن‌ها استفاده و از نظرات آنان جهت بهبود امور جویا تا اصلاح رویه‌ها و فرآیند‌ها به بهترین و اجرایی‌ترین شکل ممکن انجام شود.

وی افزود: مأموریت جدید شرکت ساپکو ، طراحی مدل مناسب و پایدار اقتصادی در همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان است. نیاز‌های خودروسازی و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان شناسایی‌شده و باید با ایجاد اتصالی پایدار میان این دو به‌صورت هدفمند حرکت کنیم.

مقیمی گفت: وضعیت تصویر ذهنی جامعه نسبت به ایران‌خودرو رو به بهبود است و همه مدیران، کارشناسان باید برای ارتقای تصویر ذهنی ایران‌خودرو تلاش کنند. به مدیران ساپکو اعتماد دارم اما خط قرمز ایران‌خودرو مبارزه با فساد سیستمی است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ