کد خبر: ۱۶۵۳۷۲
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۵

حداد عادل ادعای احمدی نژاد در بوسیدن دست‌ را دروغ محض خواند !

حداد عادل ادعای احمدی نژاد در بوسیدن دست‌ را دروغ محض خواند !

حدادعادل در واکنش به اظهارات احمدی‌نژاد مبنی بر بوسیدن دست فرح در پیش از انقلاب را دروغی محض خواند و عکس نزد همسر شهید فاطمی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، غلامعلی حدادعادل ضمن تکذیب اظهارات محمود احمدی‌نژاد مبنی بر دست‌بوسی "فرح "پیش از انقلاب با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: این ادعا دروغی محض، چندش‌آور و سناریوی رسوایی است که فقط دشمنان از آن سود می‌برند. هیچ رابطه‌ای با دفتر فرح نداشته‌ و هرگز وی را ندیدم. لذا عکسی که به ادعای احمدی نژاد، نزد همسر شهید فاطمی موجود بوده،کذب محض است.

پرونده دستگیری ،بازجویی، زندان و اخراج از دانشگاه در سال‌های قبل از انقلاب در مرکز اسناد انقلاب اسلامی موجود است که می‌تواند پاسخی روشن به کسانی باشد که دربارۀ انقلاب کمترین رنجی تحمل نکرده‌اند.

اما آنچه درباره رد صلاحیت وی در انتخابات ریاست جمهوری گفته ام پیش‌بینی مسبوق به دلایل متعدد بوده و تصمیم‌گیری درباره وی بر عهده شورای نگهبان است. حق شکایت از احمدی‌نژاد را به سبب نشر اکاذیب و افترا محفوظ می‌دانم.

براساس این گزارش، احمدی نژاد بعد از اعلام حداد عادل منبی بر رد صلاحیت وی و عدم حضور در انتخابات سال آینده ، مدعی مخالفت 18 ساله حداد عادل و بوسیدن دست فرح  و ... شده بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ