کد خبر: ۱۶۸۰۵۹
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۲/۲۶

علت تمایل مردم به حضور در بازار رمزارزها و سه پیشنهاد برای مدیریت بهینه
رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران اعلام کرد:

علت تمایل مردم به حضور در بازار رمزارزها و سه پیشنهاد برای مدیریت بهینه

رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران با اعلام علت تمایل مردم به حضور در رمزارزها ، سه پیشنهاد برای مدیریت بهینه این بازار رقیب بورس و ... داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فریال مستوفی در جلسه دو کمیسیون بازارپول و سرمایه و اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران،گفت : عدم‌ثبات اقتصادی و انتظارات تورمی، سبب شده مردم اغلب بدون دانش کافی ، رفت‌ و‌ آمد عجولانه‌ای به بازارهای مختلف داشته باشند و لازم است مسوولان تدبیری اساسی برای مدیریت این رفتارهای هیجانی بیندیشند.

وی ادامه داد: پیش از این، مردم برای حفظ ارزش پول به سراغ شرکت‌های هرمی، ‌موسسات مالی غیرمجاز، بازار سکه و ارز و بورس رفته‌اند و در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال از شفافیت بورس هم برخوردار نبوده و تا حدودی از کنترل خارج است اما به‌دلیل تحریم‌های داخلی و خارجی، مردم می‌ترسند در سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت مشارکت کنند.

مستوفی با اعلام مشکلات ماه های اخیر برخی صرافی ها به دلیل ریسک بازار ارزهای دیجیتال و اقدام بدون دانش کافی ، افزود: سه پیشنهاد برای مدیریت بهینه بازار رمز ارزها مطرح بوده که شامل معرفی صرافی‌های مجاز توسط بانک مرکزی ، تشکیل ETFهای دولتی برای جذب سرمایه های مردم و فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال و توسعه آموزش است .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ