کد خبر: ۱۶۸۰۸۹
۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۲/۲۷

بررسی کامل درباره توضیحات بانک ملت و زمان احتمالی بازگشایی نماد
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس به بورس پرس خبر داد:

بررسی کامل درباره توضیحات بانک ملت و زمان احتمالی بازگشایی نماد

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس درباره پاسخ بانک ملت به ابهامات آثار مالی اعلام نرخ جدید تسعیر ارز و زمان احتمالی بازگشایی نماد توضیح داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن انصاری مهیاری درباره پاسخ شب گذشته بانک ملت به ابهامات آثار مالی اعلام نرخ جدید تسعیر ارز و ۲۶ سوال سهامداران به بورس پرس گفت : بررسی های اولیه از توضیحات اعلامی "وبملت" به عمل آمده اما با توجه به نکات مطروحه و لزوم تطبیق با استانداردهای حسابداری به بررسی های دقیق و کامل تری نیاز دارد.

وی ادامه داد: انتظار می رود بررسی های کامل ، امروز و فردا انجام شود . بنابراین بازگشایی نماد این بانک هم امروز و فردا نخواهد بود و بعد از جمع بندی نکات اعلامی در مورد زمان بازگشت به تابلو معاملات نماد بانک ملت تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

براساس این گزارش، بانک ملت که از 16 اردیبهشت و پس از تعیین نرخ جدید تسعیر با اعلام میزان دارایی ارزی 6.4 میلیارد دلار و سود تسعیر ارز 2.3 هزار میلیارد تومانی با توقف نماد روبرو و نماد آن تا سوم خرداد ماه تعلیق شد با برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی به 26 سوال سهامداران پاسخ داد که اینجا قابل مشاهده است .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ