کد خبر: ۱۶۸۸۷۸
۱۵:۸ - ۱۴۰۰/۳/۱۸

قابلیت تولید ورق با ضخامت ۱.۵ تا ۱.۲ میلی‌متر در زیرمجموعه فولاد مبارکه
مدیر فناوری و اجرای پروژه‌های فولاد سبا مطرح کرد:

قابلیت تولید ورق با ضخامت ۱.۵ تا ۱.۲ میلی‌متر در زیرمجموعه فولاد مبارکه

مدیر فناوری و اجرای پروژه‌های فولاد سبا درباره تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی شده گفت: با اقدامات صورت‌ گرفته، امکان تولید ورق با ضخامت ۱.۵ تا ۱.۲ میلی‌متر به ظرفیت اضافه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مصطفی شکرچی‌ زاده در حاشیه بازدید مدیرعامل فولاد مبارکه از خط تولید و تجهیزات فولاد سبا گفت: عمده‌ ترین فعالیت‌هایی که در تعمیرات اساسی برنامه‌ ریزی‌ شده انجام می‌شود نصب قفسه 7 نورد گرم، نوسازی و تعویض اتوماسیون نورد گرم و ریومپ کلی خط ریخته‌گری شماره یک است.

وی افزود: فولاد سبا با انجام ریومپ ریخته‌گری خط شماره یک و با افزایش ضخامت تختال از 62 به 75 میلی‌متر و تختال ورودی به نورد از ضخامت 50 به 55 تا 60 میلی‌متر، می‌تواند تا 20 درصد افزایش ظرفیت تولید داشته باشد. با ریومپ و نصب قفسه 7 نورد گرم، قابلیت تولید ورق‌ هایی با ضخامت 1.5 تا 1.2 میلی‌متر به ظرفیت اضافه خواهد شد.

شکرچی‌ زاده ادامه داد: در زمینه تولید فولاد مذاب هم پروژه‌هایی تعریف شده که با اقدامات و تکمیل این پروژه‌ها، ظرفیت 1.8 میلیون تنی ایجاد شده در واحد ریخته‌گری و نورد محقق خواهد شد. در برنامه‌ریزی سال‌های آینده نیز افزایش ظرفیت تولید کارخانه به میزان 2 میلیون تن تعریف شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ