کد خبر: ۱۷۶۰۶۰
۰:۰ - ۱۴۰۰/۷/۲۱

برگزاری چهارمین جشنواره مدیریت دانش همراه اول با رویکرد تحول دیجیتال

برگزاری چهارمین جشنواره مدیریت دانش همراه اول با رویکرد تحول دیجیتال

چهارمین جشنواره مدیریت دانش همراه اول با هدف گام برداشتن در راستای چشم‌انداز تحقق رویای دیجیتال و با هدف به اشتراک‌گذاری برترین دستاوردها و درس‌ آموخته‌های سازمان به کار پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چهارمین جشنواره مدیریت دانش همراه اول همگام با اوج گیری نقش دانش، نوآوری، پیدایش فناوری های نوین و اهمیت یافتن ارزش منابع دانشی در اداره سازمان ها و تجربه مثبت و کارآمد سه دوره گذشته با حضور مدیران ارشد و کارشناسانی از گروه همراه اول بصورت حضوری و مجازی برگزار شد.

این رویداد با سخنرانی حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول دیروز آغاز به کار کرد و در ادامه پنل تخصصی 5G با حضور مدیران ارشد از حوزه های کسب و کار، فنی و راهبردی ادامه یافت. امروز نیز که دومین روز از برگزاری این رویداد بود، دستاوردهای دانشی اعضای گروه همراه اول ارائه و از دانشکاران برتر تقدیر شد.

با توجه به اینکه دانش به عنوان یکی از مهم ترین عوامل رقابتی در حفظ جایگاه شرکت های پیشرو محسوب می شود، لذا در سال های اخیر شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه، توجه ویژه ای به مقوله مدیریت دانش داشته و این مهم در برنامه راهبردی شرکت نیز لحاظ شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ