کد خبر: ۱۹۷۲۵۲
۱۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۹/۱

استعفا وزیر راه قطعی و با موافقت رئیسی همراه شد / چهارمین تغییر در کابینه

استعفا وزیر راه قطعی و با موافقت رئیسی همراه شد / چهارمین تغییر در کابینه

زمزمه استعفا وزیر راه تایید و با موافقت رئیس‌جمهور و تعیین سرپرست همراه شد تا چهارمیین تغییر در کابینه دولت سیزدهم ثبت شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، زمزمه استعفای رستم قاسمی از ادامه حضور در وزارت راه در حالی توسط برخی از جمله مدیر ارتباطات تکذیب شده بود که امروز ابراهیم رییسی با این تصمیم و به دلیل تشدید بیماری، موافقت و شهریار افندی زاده معاون حمل و نقل این وزارتخانه را  با حفظ سمت به عنوان سرپرست منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، تغییر وزیر راه موجب شد تا طی 1.5 سال فعالیت دولت سیزدهم، چهارمین تغییر در کابینه و بعد از کنار گذاشتن حبت عبدالملکی از وزارت کار و سورنا ستاری از معاونت عملی و انتقال صولت مرتضوی از معاونت اجرای نهاد ریاست جمهوری به وزارت راه ثبت شود. همچنین استیضاح وزیر صنعت توسط مجلس با رای 182 نماینده مخالف منتفی شد.

چندی قبل انتشار عکس‌های خصوصی منتسب به قاسمی در شبکه‌های اجتماعی حاشیه ساز شد و وی با اعلام پیگیری، گفته بود: خداوند باید جوابگو باشد !

مشاور و رئیس دفتر وزیر راه هم اعلام کرد: صرف‌نظر از اصالت عکس‌ها، انتشار عکس های خصوصی یک زن و شوهر با کدام مکتب اخلاقی سازگار است؟ برای اغراض سیاسی، شرافت و انسانیت را لجن‌ مال نکنیم.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ