کد خبر: ۲۰۱۴۲۵
۰:۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۴

پیشنهاد افزایش سرمایه فوق سنگین ۵۲۶۳ و ۳۴ درصدی دو شرکت فرابورسی
از دو محل سود انباشته و تجدید ارزیابی صورت می گیرد:

پیشنهاد افزایش سرمایه فوق سنگین ۵۲۶۳ و ۳۴ درصدی دو شرکت فرابورسی

دو شرکت پتروشیمی اصفهان و مس افق کرمان از برنامه افزایش سرمایه فوق سنگین ۵۲۶۳ و ۳۴ درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و سود انباشته خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت پتروشیمی اصفهان و مس افق کرمان از برنامه افزایش سرمایه فوق سنگین 5263 و 34 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و سود انباشته خبر دادند.

بر این اساس، "شصفها" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 30 میلیارد به 1.6 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی، بهبود نسبت های مالکانه و برخورداری از مزایای قانونی اعمال خواهد شد.

همچنین "فافق" درصدد است سرمایه فعلی را از 350 به 470 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه در صورت موافقت از محل سود انباشته اعمال خواهد شد تا صرف بهبود ساختار مالی، مشارکت در افزایش سرمایه گذاری شرکت های تابعه جهت انجام پروژه های در جریان توسعه و خرید تجهیزات و ماشین آلات شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
نظرات بینندگان
» حسین | ساعت ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۱/۲۷
0
0
پاسخ
درود.چرا برای این افزایش سرمایه که بعد از 3 سال داره اعمال میشه .مدام دارن سنگ میندازن.شما مسعولان خودتان میدانید ارزش زمین های پتروشیمی اصفهان خیلی خیلی بیشتر از این افزایشی که اعلام شده میباشد.پس لطفآ هرچه زودتر این افزایش سرمایه (سهام) را به سهامداران درپرتفوهآنها ثبت کنید که باعث خوشحالی آنها شود.سهام شسفها را کمتر کسی به تعداد زیاد داره. از چند نفر که حقیقی ها پرسیدم بین 200 تا500 عدد بیشتر ندارند. که افزایش سرمایه هم اضافه باشید...بشه قیمت آن خیلی پایین میاد..بفکر سهامداران جز
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ