کد خبر: ۲۱۶۷۳۳
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۲/۸/۲۹

پذیره‌نویسی ۹.۱ میلیارد سهم صبا فولاد خلیج فارس از امروز آغاز شد
به مدت ۱۵ روز:

پذیره‌نویسی ۹.۱ میلیارد سهم صبا فولاد خلیج فارس از امروز آغاز شد

پذیره‌نویسی ۹.۱ میلیارد سهم شرکت صبا فولاد خلیج فارس از امروز به روش سلب حق تقدم در فرابورس آغاز و به مدت ۱۵ روز ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت صبا فولاد خلیج فارس طبق مصوبه 5 مهر مجمع فوق‌العاده در نظر دارد سرمایه فعلی را با سلب حق تقدم خرید سهام از سهامداران فعلی و صدور سهام جدید از 550 میلیارد به 5 هزار میلیارد تومان افزایش دهد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه این شرکت با هدف تامین بخشی از مخارج سرمایه‌ای مورد نیاز جهت اجرای طرح احداث واحد احیای مستقیم با ظرفیت سالانه 1.76 میلیون تن بریکت گرم انجام خواهد شد. بدین ترتیب پذیره‌نویسی 9 میلیارد و 196 میلیون سهم این شرکت به قیمت 4839 ریال هر سهم از امروز تا 13 آذر انجام خواهد شد.

کارگزاری صبا جهاد به عنوان عامل و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری متعهد پذیره‌نویسی بوده و این صندوق تعهد داده در 5 روز پایانی مدت پذیره‌نویسی نسبت به خرید کل سهام باقی‌مانده اقدام کند. میزان سهام قابل خریداری از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی حداقل و حداکثر یک و 9.196 میلیارد سهم در نظر گرفته شده است.

عرضه اولیه دو درصد از سهام صبا فولاد خلیج فارس 28 تیر با روش ترکیبی انجام و هر سهم دهمین شرکت جدید 3590 تومان معامله شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ