کد خبر: ۲۲۰۹۴۱
۰:۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

کپی مدارک انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث فقط برای احزار هویت است
معاون حقوقی سپرده‌گذاری مرکزی:

کپی مدارک انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث فقط برای احزار هویت است

معاون حقوقی سپرده‌گذاری مرکزی گفت: برای انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث، اطلاعات از ثبت احوال دریافت می‌شود و کپی مدارک صرفا برای احراز هویت متقاضیان است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرزانه یاری با بیان اینکه ارائه مدارک هویتی یا کپی آنها صرفا برای احراز هویت ابتدایی وراث متوفیان سهام عدالت است به سنا، گفت: در اغلب موارد در گواهی حصر وراثت، کد ملی و مخصوصا تاریخ تولد وراث درج نشده است.

وی افزود: ثبت احوال هم با دریافت کد ملی و تاریخ تولد، مشخصات افراد را ارائه می‌کند. بنابراین در فرایند انجام انتقال سهام متوفی به وراث، صرفا یک مدرک برای احراز هویت متوفی لازم است و حتی کپی مدارک هم از وراث دریافت نمی‌شود.

یاری ادامه داد: اگر متقاضیان به جای ارائه اصل مدارک هویتی، صرفا کپی مدارک را هم ارائه دهند، کار پذیرش آنها انجام می‌شود. متقاضیان باید اطلاعات صحیح و دقیق را فقط از منابع رسمی خبری دنبال کنند و تحت تاثیر افراد و منابع خبری غیر رسمی قرار نگیرند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» حسین قیومی | ساعت ۸:۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۲
0
0
پاسخ
حدود دو ماه تمام مدارک تحویل پیشخوان دولت شده است و حدود 1میلیون و پانصد یعنی هر ورثه سیصد هزار تومان پرداخت کردیم و می گویند از پلیس به اضافه 10پیامک می آید ولی هیچ خبری نیست فقط کیسه برای خالی کردن جیب مردم دوخته اند هیچ کس پاسخگو نیست معلوم نیست سهام عدالت وراث چرا باید پیامک از پلیس بیاید
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ