کد خبر: ۲۲۲۱۳۶
۱۳:۱۵ - ۱۴۰۳/۱/۱۴

پذیره‌نویسی صندوق بخشی

پذیره‌نویسی صندوق بخشی "سیمانو" مفید آغاز شد

پذیره‌نویسی صندوق ETF بخشی سیمانی مفید با نماد "سیمانو" از امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پذیره‌نویسی صندوق ETF بخشی سیمانی مفید با نماد "سیمانو"، امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین آغاز شد.

بر اساس این گزارش از طریق جست‌وجوی نماد "سیمانو" در تمام سامانه‌های معاملاتی بازار سرمایه از جمله ایزی‌تریدر می‌توان در این پذیره‌نویسی حضور یافت.

حداقل میزان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بخشی طبق مقررات سازمان بورس برابر با ۱۰۰ هزار تومان و سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها مناسب افرادی است که به دنبال سرمایه‌گذاری تخصصی در یک صنعت خاص و بهره‌مندی از مزایای آن هستند.

صندوق بخشی "سیمانو" مفید که از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری ETF است در صنعت سیمان فعالیت می‌کند. مدیریت این صندوق توسط تحلیلگران و پرتفو گردانان خبره سبدگردان مفید انجام می‌شود و همواره بهترین نمادهای صنعت سیمان در پرتفوی این صندوق قرار خواهند داشت.

صنعت سیمان، آهک و گچ یکی از صنایع شناخته‌شده در بازار سرمایه است که فرصت‌های سرمایه‌گذاری همراه با ظرفیت سودآوری بالا در آن وجود دارد.

صندوق‌های بخشی یکی از انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری هستند که هدف آنها سرمایه‌گذاری در سهام متعلق به یکی از صنایع بازار سرمایه و کسب بازدهی مناسب است. طبق مقررات حداقل ۷۰ درصد از دارایی تحت مدیریت هر صندوق بخشی به سهام و حق تقدم سهام موجود در آن صنعت و حداکثر ۱۰ درصد به سایر صنایع و مابقی به بخش‌های دیگری همچون طلا، اوراق بهادار با درآمد ثابت و… تخصیص پیدا می‌کند.

صندوق "سیمانو" جدیدترین محصول سبدگردان مفید است. این سبدگردان از سال ۸۷ در حال فعالیت است و مدیریت انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله صندوق‌های بخشی در صنایع پرطرفدار بازار سرمایه را بر عهده دارد. سبدگردان مفید امکان سرمایه‌گذاری در سبد متنوعی از صندوق‌ها را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است.

سرمایه‌گذاران بازار سرمایه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره صندوق سرمایه‌گذاری "سیمانو" مفید به صفحه اختصاصی این صندوق مراجعه کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ