کد خبر: ۵۱۴۴۲
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۳/۱۷

واکنش هیجانی بورس به دو تیراندازی مجلس و حرم امام
با کاهش قیمت ها وافت شاخص رخ داد:

واکنش هیجانی بورس به دو تیراندازی مجلس و حرم امام

بازار سهام به دو تیراندازی صبح امروز در مجلس و حرم امام واکنش نشان داد و با کاهش قیمت ها و شاخص بورس و تشکیل صف فروش برای برخی شرکت ها همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام خبر دو تیراندازی صبح امروز در راهروهای مجلس و سپس حرم امام ، بازار سهام به این دو رویداد واکنش منفی نشان داد و با نگرانی و رفتار هیجانی سهامداران روبرو شد.

براساس این گزارش، این دو تیراندازی که هنوز اطلاعات دقیق و کاملی از کم و کیف آن مخابره نشده ، موجب شد تا برخی سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی اقدام به فروش سهام شرکت ها با کمترین قیمت ها کنند .

این جریان با فشار عرضه و فروش در برخی شرکتها همراه شد تا شاخص بورس که از قبل از این دو رویداد با نوسان مثبت و منفی محدودی سیر می کرد با افت شدید 317 واحدی تا ساعت 11:55 دقیقه مواجه شود و با عقب نشینی از کانال 80 هزار واحدی به عدد 79 هزار و 796 واحدی نزول کند.

در این میان ، ادامه ابهامات از چند و چون ضاربان و بروز برخی شایعات ، به نگرانی های برخی سهامداران دامن زده اما گروهی از فعالان با تاکید بر برقراری کامل امنیت در تهران و قوی بودن فضای امنیتی کشور، معتقدند این جریان مقطعی بوده و سهامداران را به آرامش دعوت می کنند.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ