کد خبر: ۷۷۵۷۳
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱/۲۶

زمان اجرای طرح ترافیک تغییر نمی کند / اعلام جزئیات
معاون ترافیک شهرداری تهران:

زمان اجرای طرح ترافیک تغییر نمی کند / اعلام جزئیات

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ضمن تاکید بر اینکه هیچ تغییری در زمان اجرای طرح ترافیک در سال جاری ایجاد نشده، گفت: زمان اجرای این طرح از اول اردیبهشت‌ماه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن پورسیدآقایی در حاشیه برگزاری پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک فوریت لایحه تعیین کرایه تاکسی در جلسه امروز با 20 رای موافق به تصویب رسید. در سال جاری دریافت کرایه‌های تاکسی در هر منطقه و هر خط متفاوت خواهد بود و اینگونه نیست که در هر خط کرایه‌ها به یک میزان افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه تا قبل از تصویب تعیین افزایش کرایه‌های تاکسی، دریافت هرگونه وجه اضافی تخلف محسوب می‌شود، گفت: قطعا بخش‌های مربوطه در این زمینه برخوردهای قانونی را انجام خواهند داد. امیدواریم تا هفته آینده و با بررسی لایحه اشاره شده در کمیسیون‌ها این موضوع در صحن شورا مطرح و در نهایت در خصوص افزایش کرایه‌های تاکسی تصمیم‌گیری شود.

این مقام مسئول در پاسخ به پرسش چه کسانی در کارت‌های شهروندی مبلغ یک میلیون تومان در حساب شارژ داشته باشند، گفت: سهمیه بگیرانی که در طول سال می‌خواهند از طرح ترافیک استفاده کنند باید در حساب‌ آنها حداقل یک میلیون تومان پول باشد. سایر گروه‌های خاص از جمله خبرنگاران، بیماران خاص، معلولان و ... نیازی به شارژ کارت ندارند.

پورسیدآقایی با اشاره به تکلیف آژانس‌ها در خصوص طرح ترافیک نیز گفت: در این بخش نیز آژانس‌ها و وانت بارها با تخفیف 50 درصدی مجوز طرح ترافیک را دریافت خواهند کرد که تعداد آنها به میزان سال گذشته خواهد بود.زمان اجرای طرح ترافیک 97 همانطور که از قبل گفته شده بود از ابتدای اردیبهشت‌ماه خواهد بود و تغییری در زمان اجرای آن نخواهیم داشت.تمام تمهیدات لازم برای اجرای طرح پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر اینکه تا شب گذشته 75 هزار متقاضی برای دریافت طرح ترافیک ثبت‌نام کرده اند، گفت: پیش‌بینی می‌شود این ثبت‌نام‌ها طی روزهای آینده افزایش یابد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ