در روز رشد ۱۰ هزار واحدی شاخص رخ داد:
معاملات مشکوک سه زیرمجموعه هلدینگ شیر، دو سرمایه گذاری + ۱۰ نماد
در روز رشد ۱۰ هزار واحدی شاخص ، سه زیرمجموعه هلدینگ شیر، دو شرکت سرمایه گذاری به همراه ۱۰ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام متعادل و منفی به خصوص در نمادهای بزرگ آغاز به کار کرد اما با بهبود معاملات در نهایت نماگر بازار با رشد 10 هزار و 60 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 367 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 15.6 و 12.4 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک تجارت، سایپا و ایران خودرو با داد و ستد بیش از 2.2، 1.87 و 1.83 میلیارد سهم و بانک صادرات به همراه شستا با تقاضای 737 و 583 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 18 تا هفت برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت گسترش صنایع پیام حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با رشد اندک قیمت سهام، شاهد داد و ستد 9.3 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های تکنوتار، فولاد کاویان، پگاه اصفهان، کشت و صنعت پیاذر، پگاه خراسان، سرمایه گذاری مسکن شمال غرب، نوش مازندران، پگاه آذربایجان شرقی، مس تکنار، سرمایه گذاری مسکن زاینده رود، نوش پونه مشهد، آزمایش، پاکدیس و ایران مرینوس مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور سه زیرمجموعه هلدینگ شیر ،دو شرکت سرمایه گذاری به همراه 10 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام