تمدید فراخوان دومین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات
فراخوان دومین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات همراه اول تا ۲۷ اردیبهشت تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فراخوان دومین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات با توجه به استقبال بالای مخاطبان تا 27 اردیبهشت ماه مصادف با روز جهانی ارتباطات تمدید شد. 

جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات با حمایت ویژه همراه اول و با رویکرد نوآوری باز به صورت سالانه در سطح ملی برگزار می شود. مأموریت اصلی این جشنواره کمک به شکل گیری و تقویت زیست بوم نوآوری در صنعت ICT بوده و در این مسیر با استفاده از ظرفیت‌ شرکت های فعال و توانمند به سمت رفع نیازهای فناورانه این زیست‌ بوم حرکت می کند.

این جشنواره با همراهی مهم ترین شرکت های صنعت ارتباطات و حمایت های معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، سندیکای صنعت مخابرات و نظام صنفی رایانه ای برگزار می شود.

طرح های برگزیده این جشنواره مشمول جوایز نقدی و سرمایه گذاری تا سقف 70 میلیارد تومان و جوایز غیرنقدی نظیر امکان همکاری با بزرگترین شرکت های صنعت ارتباطات، تضمین خرید، راهبری صنعتی و تخصصی خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال طرح تا 27 اردیبهشت ماه به https://mci.ir/web/rd/idea-to-product مراجعه کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام