کد خبر: ۱۰۰۱۹۶
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۷/۱۸

ورود دفتر بازرسی رئیس‌جمهور به اقدام عجیب آخوندی/ استیضاح پابرجا
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خبر داد:

ورود دفتر بازرسی رئیس‌جمهور به اقدام عجیب آخوندی/ استیضاح پابرجا

رئیس سازمان نظام مهندسی با تاکید بر اختلاف نظر با وزارت راه به دلیل نابسامانی بازار مسکن، از ورود دفتر بازرسی رئیس‌جمهور به اقدام عجیب آخوندی و پابرجا بودن استیضاح وی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،  فرج‌الله رجبی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به اقدام وزیر راه در را رابطه با تعلیق پروانه اشتغال به کار  خود به تسنیم گفت: بر اساس حکم رئیس‌جمهوری، به‌عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب شده‌ام که موضوع بسیار روشنی است.

وی ادامه داد: همچنان به کار خودم در سازمان نظام مهندسی ساختمان ادامه می‌دهم و رئیس‌جمهور موضوع تعلیق حکم پروانه اشتغال به کارم از وزیر راه به دفتر بازرسی ویژه ارجاع داده‌ است. اختلاف نظر با وزارت راه هم ناشی از مطالبه گری در حوزه مسکن و نابسامانی این بخش است .

این مقام مسئول افزود: ورودم به استیضاح وزیر راه نیز به دلیل ضعف سیاست‌های مسکن بوده و از سال گذشته مکاتبات متعددی با مسئولان دولتی از جمله معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس مجلس داشتم.

رجبی با تاکید بر این‌که استیضاح وزیر راه از دستور کار مجلس خارج نشده، گفت:‌ با توجه به این‌که قرار شده چهره جدیدی از سوی دولت برای وزارت راه و شهرسازی معرفی شود دگر استیضاح در شرایط کنونی ضرورتی ندارد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ