کد خبر: ۱۰۰۲۱۶
۰:۰ - ۱۳۹۷/۷/۱۹

طرح جدید زغال سنگ طبس آماده عملیات اجرایی شد

طرح جدید زغال سنگ طبس آماده عملیات اجرایی شد

پروژه جدید زغالسنگ پروده ۴ طبس که به دلیل باز نشدن ال سی به مرحله اجرا نرسیده بود،در فهرست طرح های آماده شروع عملیات اجرایی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایمیدرو اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه جدید زغالسنگ پروده ۴ طبس در فهرست طرح های آماده شروع عملیات اجرایی قرار گرفت.هدف از اجرای این طرح ایجاد ۷۵۰هزار تن ظرفیت تولید زغال سنگ خام در بلوک سه پروده ۴طبس است که زمینه ۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم و تا ۴ برابر شغل غیر مستقیم را فراهم می کند.

کنسرسیوم اجرای پروژه به رهبری شرکت CMCچین،گروه کارشناسی را در گروه های مختلف پروژه مستقر کرده است. در همین حال فعالیت های پروژه در زمینه های مختلف علاوه بر تجهیز و آماده سازی، در بخش تامین زیرساخت های آب، برق و راه های دسترسی نیز در حال فعالیت است.در حال حاضر نقشه راه های دسترسی به سایت برای دوران ساخت و محل اقامت پیمانکاران در دوران ساخت نهایی شده است.

بنابراین گزارش،قرارداد اجرای بلوک سه پروده ۴ طبس در حالی که در دهه ۸۰ به امضا رسیده بود،‌ تاکنون به سبب باز نشدن ال سی، به مرحله اجرا نرسیده بود اما در مرداد ماه با پیگیری های ایمیدرو، ال سی طرح گشایش یافت و در حال حاضر آماده عملیات اجرایی است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ