کد خبر: ۱۰۰۲۲۷
۱۶:۶ - ۱۳۹۷/۷/۲۰

رسیدگی به تخلفات واگذاری سهام صندوق بازنشستگی فولاد
پورابراهیمی از رئیس سازمان بازرسی خواست:

رسیدگی به تخلفات واگذاری سهام صندوق بازنشستگی فولاد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی نامه ای به رئیس سازمان بازرسی خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در واگذاری سهام متعلق به صندوق بازنشستگی فولاد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ب نقل از خانه ملت،محمدرضا پورابراهیمی در نامه ای به قاضی سراج خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در واگذاری سهام متعلق به صندوق بازنشستگی فولاد شد.

در متن این نامه آمده است: احتراماً با عنایت به مکاتبات انجام شده(مورخ 6 اسفندماه) به وزیر اقتصاد و نیز (مورخ 25 بهمن ماه96) به رئیس سازمان بورس درخصوص موضوع تخلف شرکت های بورس و سپرده گذاری مرکزی در زمان فروش سهام متعلق به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد،به استحضار می رساند با گذشت بیش از یکسال از این اقدام و واگذاری سهام متعلق به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و تضییع حق هزاران بازنشسته فولاد متاسفانه هیچکدام از ارگان های دخیل در این موضوع پاسخگوی این وضعیت نمی باشند. لذا به دلیل بلا تکلیف ماندن این موضوع و جهت جلوگیری از تضییع حقوق بیش از 90هزار نفر از بازنشستگان صندوق فولاد، امید است دستور فرمائید این پرونده به شکل ویژه در دستور کار آن سازمان قرار گرفته و اقدامات قانونی در راستای جلوگیری از تضییع حق بازنشستگان مذکور انجام گردد.

انتهای پیام

 

 

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ