کد خبر: ۱۰۳۴۴۸
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۷/۲۶

توضیح وزیر سابق صنعت درباره پرونده دارویی دختر

توضیح وزیر سابق صنعت درباره پرونده دارویی دختر

وزیر سابق صنعت ضمن توضیح درباره علت تشکیل پرونده دارویی دختر گفت: دخترم بدهکار است که باید پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا نعمت‌زاده در گفت‌وگو با برنامه پارک رادیو تهران، در خصوص وضعیت پرونده دختر وی که در حال بررسی در قوه قضائیه است، اظهارداشت: دخترم در گذشته براساس مجوزهایی واردات دارو انجام می‌داد اما در چند سال گذشته با همکاری یک نفر ، شرکت پخش راه‌اندازی کرد که در طول یک سال اخیر فروش آن متوقف شد و مشغول پرداخت بدهی این شرکت است.

وی با بیان اینکه پرونده بدهی شرکت ارتباطی به دارو ندارد، افزود: فرد متخلف در شرکت پخش فرار کرده و دخترم درگیر بازپرداخت بدهی‌ها است.

نعمت زاده در پاسخ به این نکته که برخی پرونده قضائی دختر شما را مرتبط با واردات دارو می‌دانند، گفت: پرونده بدهی دخترم ارتباطی به دارو ندارد اما برخی با شیطنت‌هایی می‌خواهند این موضوع را سیاسی کنند. دخترم بدهکار است که باید پرداخت کند.

براساس این گزارش، دختر وزیر سابق صنعت، دو پرونده یک میلیارد و دویست میلیون تومان و 5 میلیارد تومانی در تعزیرات داشت که در پرونده اول حکم صادر و اجرا شده و تمامی داروهای انبار معدوم شدند. پرونده  دوم هم مربوط به قاچاق دارو بود به دادسرای استان کرج ارجاع داده شده بود که در تفکیک داروها و ارسال آنها برای امحا تخلف صورت گرفت و منجر به پلمب دوباره انبار شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ