کد خبر: ۱۰۴۵۲۶
۰:۰ - ۱۳۹۷/۷/۳۰

مدیران عامل دو شرکت کارگزاری تغییر کردند

مدیران عامل دو شرکت کارگزاری تغییر کردند

مدیران عامل دو شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن و باهنر تغییر کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین تحولات مدیریتی در شرکت کارگزاری نشان می دهد مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن بعد از حدود دو سال تغییر کرد.

به این ترتیب، حسین مهری که اواخر مرداد سال جاری مدیرعامل بانک صنعت و معدن شده ، تصمیم گرفت محمد مشاری مدیرعامل و عضو موظف هیات مدیره کارگزاری این بانک دولتی را عهده دار و جانشین محمد ثریا نژاد شود.

ثریانژاد هم راهی کارگزاری باهنر و سرپرست این شرکت شد تا محمود حسینی پور که پیش از این مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بود ، فقط رئیس هیات مدیره باشد.

مشاری که دارای مدرک دکتری مدیریت مالی است دارای سوابقی در کانون کارگزاران بورس، سرمایه گذاری آتیه دماوند ، شرکت بازرگانی کیان بخش طاها ، سرمایه ایرانیان ، کارگزاری بانک توسعه صادرات ، سرمایه گذاری توسعه پست بانک ، مشاور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر است.

ثریانژاد هم قبل از حضور دو سال پیش در کارگزاری بانک صنعت و معدن، مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری بانک صنعت و معدن، رئیس هیات مدیره سرمایه گذاری ایران و فرانسه و مدیرعامل شرکت نواندیشان دنیای اقتصاد ( هر دو شرکت از زیرمجموعه های بانک و سرمایه گذاری صنعت و معدن ) بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ