کد خبر: ۱۰۵۶۹۸
۱۲:۶ - ۱۳۹۷/۸/۶

افزایش ۱۳۷ درصدی درآمد شرکت معدنی در تولید ۷ ماهه

افزایش ۱۳۷ درصدی درآمد شرکت معدنی در تولید ۷ ماهه

شرکت چادرملو در عملکرد مهر و ۷ ماه سال جاری، توانست فروش ۳.۴ هزار میلیارد تومانی را به ثبت برساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت از افزایش ۱۳۷ درصدی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت چادرملو که با سرمایه 3.35 هزار میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حضور دارد،گزارش عملکرد مهر و 7 ماهه سال جاری را منتشر کرد.

براین اساس،"کچاد" طی 7 ماهه سال جاری مبلغ 3.4 هزار میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 137 درصد رشد داشته است. همچنین در مهرماه 516.9 میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به فروش شهریور افت فروش 6.6 درصدی داشته است.  افت مبلغ فروش عمدتا به واسطه افت مقداری فروش محصولات در مهر ماه نسبت به شهریور است.

مقدار فروش فولاد در مهر ماه با افت 32 درصدی نسبت به ماه قبل از آن 50.5 هزار تن محقق شده البته در این ماه 60.8 هزار تن فولاد تولید و فروش آن کمتر از میزان فولاد تولیدی بوده است. فروش مقداری کنسانتره آهن و گندله نیز به ترتیب با افت حدود 6 و 9 درصدی مواجه شده است. با این حال علی رغم افت مقداری، متوسط نرخ های فروش افزایشی بودند به طوری که متوسط نرخ فروش کنسانتره آهن، گندله و فولاد به ترتیب با رشد حدود 13 و 29 و 5 درصدی همراه شده اند. این شرکت بورسی در مهرماه فولاد را با متوسط نرخ 36206 ریال به ازای هر کیلو به فروش رسانده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ