کد خبر: ۱۰۵۸۷۴
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۸/۱۳

افزایش تولید پالایشگاه بورسی و زمان توزیع گازوئیل یورو ۴
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:

افزایش تولید پالایشگاه بورسی و زمان توزیع گازوئیل یورو ۴

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از افزایش ۹ استان به گستره توزیع گازوئیل یورو ۴ با روند تولید در پالایشگاه بندرعباس و زمان توزیع سراسری این محصول خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از صدا وسیما، محمدرضا موسوی خواه گفت: با افزایش تولید نفت گاز یورو ۴ تولیدی در پالایشگاه بندرعباس، ۹ استان به گستره توزیع گازوئیل یورو ۴ افزوده شد.

وی بابیان اینکه همه جایگاه‌های عرضه سوخت استان‌های هرمزگان، بوشهر، کرمان، یزد و فارس زیر پوشش عرضه نفت گاز یورو ۴ قرار می‌گیرند،افزود: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده تا پایان بهمن سال جاری فرآورده نفت گاز یورو ۴ به صورت سراسری توزیع خواهد شد.

موسوی خواه با اشاره به اینکه طبق موافقت‌نامه سازمان محیط زیست با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مقرر شده بود ۲۳۰ جایگاه عرضه سوخت در مسیرهای مواصلاتی اصلی زیر پوشش توزیع فرآورده‌های یورو ۴ قرار گیرد، گفت: این شرکت به منظور استانداردسازی فرآورده‌های تولیدی و تولید محصولات با کیفیت طرح‌های توسعه‌ای را در پالایشگاه‌ها اجرایی کرد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها، به‌زودی فرآورده‌های با کیفیت در بخش حمل‌ونقل به صورت سراسری توزیع خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ