کد خبر: ۱۰۵۹۳۲
۰:۱ - ۱۳۹۷/۸/۱۵

برنامه افزایش سرمایه 100 و 20 درصدی دو شرکت بورسی و فرابورسی

برنامه افزایش سرمایه 100 و 20 درصدی دو شرکت بورسی و فرابورسی

شرکت ایران ارقام و بیمه اتکایی امین برنامه افزایش سرمایه 100 و 20 درصدی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،دو شرکت ایران ارقام و بیمه اتکایی امین برنامه افزایش سرمایه 100 و 20 درصدی را اعام کردند.

بر این اساس،شرکت 50 میلیارد تومانی ایران ارقام در حالی برنامه افزیش سرمایه 100 درصدی را اعلام کرده که دیروز با قیمت 3463 ریالی هر سهم شاهد صف خرید شد.

این شرکت بورسی در نظر دارد سرمایه فعلی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 100 میلیارد تومان برساند.تامین مالی "مرقام" در صورت اخذ مجوز سازمان بورس به منظور افزایش ظرفیت و استفاده از ظرفیت بالقوه شرکت،کاهش ریسک مالی از طریق بهبود ساختار سرمایه ،تامین بخشی از نقدینگی لازم برای اجرای طرح های جدید اعمال خواهد شد.

سرمایه گذاری سایه گستر سرمایه با 17.9 درصد و سرمایه گذاری فرهنگیان با 17.8 درصد سهم،جزو سهامداران این شرکت که در گروه رایانه و فعالیت های وابسته درج شده،حضور دارند.

همچنین،شرکت بيمه اتکايي امين درصدد است با برنامه افزایش سرمایه 20 درصدی سرمایه فعلی را از 250 به 300 میلیارد تومان برساند.این تامین مالی که به منظور شرايط خاص اقتصادي و نياز بيمه گران اتکايي به سرمايه بيشتر جهت نگهداري ريسک هاي بيمه اي بزرگ در داخل صرف خواهد شد،از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود.

شرکت بیه ایران با 17.9 درصد و بیمه آسیا با 15.1 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت فرابورسی حضور دارند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ