کد خبر: ۱۰۷۲۰۵
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۸/۲۳

گزارش همراه اول از برنامه حمایتی در کرمانشاه

گزارش همراه اول از برنامه حمایتی در کرمانشاه

همراه اول در سالگرد زلزله کرمانشاه، اقدامات یکساله برای ساخت ۸ مدرسه در این استان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، سال گذشته به دنبال زلزله کرمانشاه جمعی از مدیران همراه اول با حضور در مناطق زلزله زده اقدامات حمایتی را در دستور کار قرار دادند. در همین جهت و در راستای مسئولیت اجتماعی و سهیم شدن در امر خداپسندانه مدرسه سازی و بازسازی مدارس، هیأت مدیره همراه اول با اختصاص مبلغ ۵ میلیارد تومان به بازسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه موافقت کرد.

حال مراحل ساخت ۸ مدرسه در استان کرمانشاه از محل این بودجه و زیر نظر سازمان نوسازی مدارس آغاز شده که شامل ۴ مدرسه در ثلاث باباجانی، یک مدرسه در روانسر، یک مدرسه در سرپل ذهاب، یک مدرسه در گیلانغرب و یک مدرسه در دالاهو می شود.

پیش از این و در جهت جلب مشارکت های مردمی در این اقدام خیر، همراه اول در مراسم جشن ۲۴ سالگی که ۱۷ مرداد سال جاری برگزار شد، از کمپین مثل اول برای بازسازی مدارس مناطق محروم رونمایی کرد که طی آن با امضای تفاهم نامه ای با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، سامانه #۲۴* را برای کمک های مستقیم مردمی راه اندازی کرد. این کمپین که قرار بود تنها تا جشن عاطفه ها ادامه داشته باشد به دلیل استقبال مردم تمدید شده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ