کد خبر: ۱۰۹۸۷۹
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۹/۱۳

گرانفروشی ۶.۸ میلیاردی کارخانه لبنی و اعلام تکرار تخلف توسط مدیرعامل
سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد :

گرانفروشی ۶.۸ میلیاردی کارخانه لبنی و اعلام تکرار تخلف توسط مدیرعامل

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از گرانفروشی یک کارخانه لبنی خبر داد اما مدیرعامل مدعی شد با گرانی شیر خام و مواد اولیه،همچنان این تخلف ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سازمان تعزیرات حکومتی از قول یاسر رایگانی اعلام کرد: یک گروه گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی نمایندگان سازمان حمایت، سازمان صنعت و بازرسی کل با مراجعه به یک کارخانه لبنی، به وضعیت تخلفات پرداختند.پس از چند ساعت کارشناسی نمایندگان سازمان حمایت و وزن کشی محصولات تولیدی این کارخانه، تخلف گرانفروشی شیر و سایر لبنیات در این کارخانه به ارزش ۶.۸ میلیارد تومان محرز و پرونده به شعبه بدوی برای صدور حکم ارجاع شد.وزن اقلام تولیدی در این کارخانه نیز بررسی شد و خوشبختانه تخلف کم فروشی مطرح نبوده است.

امید شهرآبادی رئیس شعبه بدوی حاضر در این گشت نیز گفت: برابر قانون، این کارخانه به پرداخت ۵ برابر ارزش ریالی تخلف مکشوفه محکوم می شود و اگر سابقه تخلف نیز موجود باشد که به اقرار مدیرعامل این شرکت، پیشتر هم پرونده تعزیراتی داشته‌اند، این جریمه تا ۷۰ میلیارد تومان نیز قابل افزایش است.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل این شرکت اعلام کرد: با توجه به گرانی شیر خام و مواد اولیه برای تولید لبنیات، امکان اعمال نرخ گذاری تعیین شده از سوی سازمان حمایت، قابل انجام نیست و همچنان این تخلف گرانفروشی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ