کد خبر: ۱۰۹۹۲۶
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۹/۱۴

بلوک۵۱ درصدی شرکت بورسی بالاخره معامله شد/ خریدار برند معروف
در چهارمین عرضه :

بلوک۵۱ درصدی شرکت بورسی بالاخره معامله شد/ خریدار برند معروف

بلوک۵۱ درصدی گلوکوزان در چهارمین عرضه معامله شد که توسط برند معروف و بزرگترین صادرکننده انواع یک محصول غذایی خریداری شد تا زیرمجموعه بنیاد مستضعفان آماده خروج از ترکیب سهامداری این شرکت بورسی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بورس، شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی سینا (وابسته به بنیاد مستضعفان ) برای چهارمین بار بلوک 51.13 درصدی گلوکوزان را عرضه کرد و بالاخره قادر به فروش این بلوک مدیریتی شد.

به این ترتیب، بیش از 102 میلیون و 268 هزار سهم "غگل" به قیمت پایه هر سهم 17 هزار و 228 ریال و به صورت 30 درصد نقد و مابقی اقساط از سوی کارگزاری بورس بهگزین عرضه شد.

بررسی های بورس پرس نشان می دهد این بلوک توسط کارگزاری بانک پاسارگاد برای برند معروف و بزرگترین صادرکننده انواع یک محصول غذایی خریداری شده که به دلیل لزوم قطعیت این معامله و محفوظ ماندن ، نام خریدار متعاقبا" اعلام خواهد شد.

شرکت 20 میلیارد تومانی گلوکوزان اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات متنوع از ذرت در ایران و از سال 1349 فعال بوده و تا بهار سال گذشته و قبل از افزایش سرمایه 163 درصدی ، با قیمت 4150 تومانی ، گرانترین سهم بازار بود.

سهام این شرکت دیروز و امروز با صف خرید همراه و به بیش از هزار و 120 تومان رسید.

پیش از این بلوک فوق در 20 تیر و 7 و 27 مرداد سال جاری روانه میز فروش شده بود و مالک جدید باید اقدام به ارایه تعهدهای کتبی رعایت الزامات مربوط به تداوم شرایط پذیرش و پایبندی به حداقل الزامات سهام شناور آزاد بازار دوم معاملات بورس، برنامه کسب و کار واقع بینانه در خصوص فعالیت های آینده شرکت، خرید سهام از سهامداران جزء فعلی حداقل به مدت 3 ماه به همراه تعهد کتبی مربوطه و تضمین کارگزار ، عدم خروج از سهم کنترلی به مدت 2 سال از زمان تحصیل سهام کند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ