کد خبر: ۱۰۹۹۴۰
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۹/۱۴

ظرفیت آزمون‌های الکترونیکی بازارسرمایه بیشتر شد/ثبت نام جدید ۷۲۰ نفر
رئیس مرکز آموزش سازمان بورس:

ظرفیت آزمون‌های الکترونیکی بازارسرمایه بیشتر شد/ثبت نام جدید ۷۲۰ نفر

رئیس مرکز آموزش سازمان بورس با اعلام استقبال شرکت‌کنندگان در آزمون‌های حرفه‌ای بازارسرمایه و تصویب هیأت مدیرۀ شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، از افزایش ظرفیت آزمون‌های الکترونیکی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از سنا،شاهین احمدی گفت: به منظور پاسخ به نیاز بازار سرمایه به دارندگان مدارک حرفه‌ای و هم‌چنین کوتاه کردن زمان امکان شرکت در آزمون‌ها توسط داوطلبین، مقرر شد تعداد 6 دورۀ 70 نفری جدید به دوره‌های قبلی اعلام شده برای آزمون اصول بازار سرمایه در سه ماهۀ چهارم اضافه شود. با این افزایش ظرفیت، حدود 720 نفر جدید نیز می‌توانند در آزمون‌های اصول بازار سرمایه در سه ماهۀ چهارم ثبت نام کنند.

وی تأکید کرد: هم اکنون داوطبین می‌توانند در آزمون‌های جدید یا باقی ماندۀ دوره‌های قبلی ثبت نام و پس از انجام مراحل لازم و پرداخت هزینه در موعد مقرر در آزمون شرکت کنند. با توجه به اینکه بسیاری از متقاضیان از ثبت نام در آزمون‌ها جا مانده بودند، مقرر شد تنها افرادی که نتوانسته‌اند در آزمون‌های سه ماهۀ چهارم ثبت نام کنند، امکان ثبت نام را داشته باشند لذا برای افرادی که در حال حاضر در آزمون‌ ثبت نام کرده‌اند، امکان جابجایی وجود ندارد.

بنابراین گزارش،برای آگاهی از زمان‌بندی آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و سرفصل آزمون‌ها می توان به سایت http://icmc.seo.ir مراجعه کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ