کد خبر: ۱۱۰۰۸۶
۱۲:۷ - ۱۳۹۷/۹/۱۹

زیرمجوعه شرکت بورسی به سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان وارد شد

زیرمجوعه شرکت بورسی به سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان وارد شد

شرکت سرمایه گذاری همراه اول به نمایندگی از اپراتور اول با یک شرکت دانش بنیان قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت سرمایه گذاری حرکت اول به نمایندگی از اپراتور اول و شرکت دانش بنیان سانا گستر سبز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مهدی اخوان بهابادی رئیس هیأت مدیره همراه اول، محمدمهدی عباسخانی مدیرعامل شرکت حرکت اول، حامد تاج الدین مدیرعامل شرکت سانا گستر سبز، جمعی از مدیران همراه اول و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اصحاب رسانه،قرارداد همکاری جهت سرمایه گذاری امضاء کردند.

اخوان بهابادی گفت: همراه اول با تعیین چشم انداز جدید و مأموریت تحقق رؤیای دیجیتال بصورت جدی وارد عرصه سرمایه گذاری در استارت آپ ها شده است.می خواهیم این پیام را بدهیم که جاهایی وجود دارد که به نخبگان دانشگاهی بصورت خاص فکر می کند و حاضر به حمایت هستند.

ستاری نیز گفت: یک مشکل بزرگ در اکوسیستم داریم و آن سرمایه گذاری در سطوح بالای ۵ میلیون دلار است.اگر بتوانیم شرکت های بزرگی همچون همراه اول را به این نتیجه برسانیم که با نگاه به آینده فعالیت در استارت آپ ها سرمایه گذاری کنند و از درآمد سنتی جدا شوند، این یک اقدام بزرگ است.
این بینش جدید همراه اول جای تبریک دارد که در این ابعاد وارد سرمایه گذاری شده و البته نتیجه که تزریق نوآوری است خواهید دید، امیدوارم این حرکت ادامه داشته باشد.

بنابراین گزارش،شرکت سانا گستر سبز سامانه های آچاره (سامانه هوشمند درخواست خدمات) و اوبار (سامانه هوشمند حمل بار) را راه اندازی کرده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ