کد خبر: ۱۱۴۳۴۰
۱۱:۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۰

مالک جدید شرکت رقیب بورسی بزودی مشخص می‌شود/ قیمت فروش
رئیس سازمان خصوصی سازی:

مالک جدید شرکت رقیب بورسی بزودی مشخص می‌شود/ قیمت فروش

رئیس سازمان خصوصی سازی از مشخص شدن مالک جدید شرکت رقیب بورسی آلومینیوم ایران یعنی آلومینیوم المهدی و هرمزال طی دو روز آینده خبر داد و گفت: قیمت واگذاری همان قیمت گذشته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، میرعلی اشرف عبدالله‌ پوری حسینی در خصوص سرانجام واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال به خریدار جدید به تسنیم گفت: طی یکی دو روز آینده خریداری که قرار است جایگزین خریدار قبلی آلومینیوم المهدی و هرمزال شود معلوم خواهد شد و چون قرارداد واگذاری هنوز مبادله نشده جزئیات بیشتری را اعلام نمی‌کنم. 

وی با بیان اینکه نزدیک به 2 هفته است با خریدار جایگزین آلومینیوم المهدی و هرمزال مشغول مذاکره هستیم گفت: به نظر می‌رسد خریدار جدید به مراتب  توانمندتر است و اگر قرارداد نهایی شد و موفق به انعقاد کامل قرارداد و دریافت چک‌ها شدیم جزئیات بیشتری اعلام خواهد شد. 

پوری حسینی در خصوص قیمت واگذاری المهدی به خریدار جدید و اینکه آیا با قیمتی متفاوت از قیمت 3 سال گذشته به این خریدار فروخته خواهد شد گفت: قیمت واگذاری بر اساس همان قیمت گذشته است ولی چون بدهی‌های ارزی با قیمت جدید محاسبه می‌شود اثر خود را می‌گذارد. یعنی کسی که جایگزین خریدار گذشته می‌شود عملاً بیش از 4 هزار میلیارد تومان بدهی را متعهد می‌شود درحالی که این بدهی قبلا بیش از 2 هزار میلیارد تومان بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ