کد خبر: ۱۱۴۴۳۳
۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳

مخالفت مجلس با واگذاری آلومینیوم المهدی به خریدار پیشین

مخالفت مجلس با واگذاری آلومینیوم المهدی به خریدار پیشین

نماینده مجلس از تلاش سازمان خصوصی‌سازی برای بازگشت آلومینیوم المهدی به خریدار قبلی خبر داد و از دستگاه های نظارتی و امنیتی خواست مانع چنین کاری شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، احمد مرادی با اشاره به فسخ قرارداد واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال به خانه ملت گفت: سازمان خصوصی‌سازی تلاش می‌کند خریدار قبلی آلومینیوم المهدی و هرمزال را بازگرداند.

وی افزود: اگر این خریدار به آلومینیوم المهدی و هرمزال بازگردد اشتباهی بزرگ تکرار می‌شود که از دستگاه های نظارتی و امنیتی تقاضا می‌شود مانع چنین کاری شوند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نامه‌ای به کمیسیون اصل 90 ارسال شده تا مانع این واگذاری شوند، ادامه داد: فردا گروهی از کمیسیون اصل 90 به بندرعباس سفر می‌کنند تا مشکلات و موضوعات آلومینیوم المهدی و واگذاری مجدد به خریدار قبلی را بررسی و پیگیری کنند.

مرادی با تاکید بر اینکه آلومینیوم المهدی وضعیت مناسبی از لحاظ مواد اولیه ندارد، گفت: مپنا، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام می‌توانند مجموعه آلومینیوم المهدی را مدیریت و با واگذاری بخشی از سهام به کارگران اوضاع را آرام کنند. در آستانه سال جدید، کارگران آلومینیوم المهدی و هرمزال به امنیت شغلی و حقوقی نیاز دارند. لذا باید حمایت همه جانبه از کارگران صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه خریدار قبلی آلومینیوم المهدی اهلیت لازم را نداشته، گفت: نمایندگان از سازمان‌های نظارتی پیگیری می‌کنند تا آلومینیوم المهدی و هرمزال به دست خریدار قبلی نیفتد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ