کد خبر: ۱۱۴۴۵۸
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳

با آغاز فرایند عرضه ۱۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم:

"زدشت" با ۱۹۵ تومان کشف قیمت شد/ کاهش سهمیه و عدم ثبت رکورد جدید

با آغاز فرایند عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرم دره ، هر سهم چهاردهمین شرکت جدید سال با کاهش سهمیه خریداران و ۱۹۵ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دقایقی پیش فرایند عرضه اولیه 15 درصد از سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرم دره در بازار دوم معاملات فرابورس آغاز و هر سهم این شرکت جدید 195 تومان کشف قیمت شد.

این عرضه شامل 103 میلیون و 500 هزار سهم "زدشت" و بامحدوده سفارش 185 تا 195 تومانی و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 1200 سهم بود که به دلیل استقبال متقاضیان مقرر شد به هر کد 337 سهم معادل 65 هزار و 715 تومان تعلیق گیرد.

با این اوصاف 306 هزار و 898 سهامدار ( شامل 306 هزار و 318 حقیقی و 671 حقوقی) قادر به خرید شدند تا رکورد مشارکت بیش از 310 هزار نفری مربوط به عرضه اولیه سنگ‌آهن گهر زمین حفظ شود.

این شرکت 69 میلیارد تومانی چهاردهمین شرکت تازه وارد بازار سهام در سال جاری و پس از شرکت های پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، دارو سازی اوه سینا، کشت و صنعت و دامپروری پارس ، پتروشیمی بصیر و سنگ آهن گهر زمین، صنایع ماشین های اداری ایران و شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان ، بشمار می رود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ