کد خبر: ۱۱۸۵۰۷
۰:۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

آخرین توضیحات مدیران برای عرضه اولیه ۲۰ درصدی فردا
امروز اعلام می شود :

آخرین توضیحات مدیران برای عرضه اولیه ۲۰ درصدی فردا

امروز مدیران کشت و دامداری فکا، آخرین وضعیت مالی و علمیاتی را اعلام می کنند تا شرکت ۳۰ میلیارد تومانی وابسته به شستا برای فردا آماده عرضه اولیه ۲۰ درصدی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی ، فردا چهارشنبه 20 درصد از سهام شرکت کشت و دامداری فکا در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود.

در این رویداد 60 میلیون سهم "زفکا" در محدوده قیمتی 820 تا 830 تومانی هر سهم و سهمیه حداکثر 600 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی واگذار خواهد شد تا این شرکت به عنوان شانزدهمین شرکت جدید سال جاری وارد بازار سهام شود.

برهمین اساس، بعد از اعلام توضیحات هفته پیش ، مقرر شده امروز مدیران این شرکت 30 میلیارد تومانی وابسته به شستا ، آخرین وضعیت مالی و علمیاتی را اعلام کنند.

براساس این گزارش ، از ابتدای سال تاکنون پانزده شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، دارو سازی اوه سینا، کشت و صنعت و دامپروری پارس ، پتروشیمی بصیر و سنگ آهن گهر زمین، صنایع ماشین های اداری ایران و شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان ، کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرم دره و تامین سرمایه لوتوس پارسیان وارد بازار سهام شده اند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ