کد خبر: ۱۱۸۵۳۶
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

ایران خودرو محصول مشترک را به اروپا صادر می کند / برنامه بعدی

ایران خودرو محصول مشترک را به اروپا صادر می کند / برنامه بعدی

ایران خودرو با اخذ استاندارد های لازم برای حضور در بازارهای رقابتی، محصول مشترک در کارخانه آذربایجان را به اواکراین صادر می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سابینا نوبری مدیر منطقه اروپا، آسیا، ‌آمریکا و CIS اظهار داشت: ایران خودرو با اخذ گواهینامه های جدید و استاندارد های لازم برای حضور در بازار رقابتی، فعالیت را با صادارت خودرو به صورت CBU با امضای قراردادهای جدید از سایت آذربایجان از سر خواهد گرفت.

وی افزود: در فاز اول تعداد محدودی دنا و دنا پلاس وارد بازار اوکراین می شود و بعد از نیاز سنجی بازار و استقبال مردم از این محصولات، سایت آذربایجان آمادگی دارد که انواع محصولات موردنیاز بازار را تولید و راوانه بازار اوکراین کند. ایران خودرو در سال های 2006 تا 2010 با فروش بیش از 12 هزار دستگاه سمند در این بازار، حضور فعالی داشت.

نوبری با اشاره به بازار بلاروس نیز گفت: فروش خودرو به صورت SKD به بازار بلاروس از برنامه های بعدی کارخانه مشترک ایران خودرو آذربایجان است و به همین منظور رایزنی ها برای صادارت محصولات مشترک این کارخانه انجام خواهد شد.زیرا بلاروس تنها بازار مقرون به صرفه برای ورود به بازار روسیه است .

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ