کد خبر: ۱۱۸۵۵۱
۰:۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴

پیشنهاد وزیر ورزش به فولاد مبارکه درخصوص واگذاری مجموعه ورزشی
معاون اجرای پروژه ها خبر داد:

پیشنهاد وزیر ورزش به فولاد مبارکه درخصوص واگذاری مجموعه ورزشی

معاون اجرای پروژه های فولاد مبارکه از پیشنهاد وزیر ورزش مبنی بر واگذاری مجموعۀ ورزشگاه نقش جهان به این شرکت فولادی خبر داد و گفت: بررسی این پیشنهاد در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مسعود سلطانی فر به همراه زهرا سعیدی نمایندۀ مردم مبارکه در مجلس و جمعی از مسئولین استان، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه با مدیرعامل و معاونان این شرکت راهکارهای نقش آفرینی در توسعۀ روزافزون ورزش استان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

سلطانی فر گفت: صنایـع به موازات نقشـی کـه در تولید دارند در مسئولیت های اجتماعی نیز ایفای نقش می کننـد و یکـی از واحدهایـی کـه در توسـعۀ ورزش بسـیار موفـق عمـل کـرده، فـولاد مبارکـه اسـت. این بنگاه صنعتی، باشگاه ورزشی کاملی دارد که در آن رشته های مختلفی در حال فعالیت هسـتند.

وی با اشاره به عملکرد فـولاد مبارکه در توسـعۀ فضاهای ورزشـی گفـت: وزارت ورزش و شرکت فـولاد مبارکـه در کار مشـترکی کـه از سـال ها قبـل آغـاز کرده انـد، توانسـتند ورزشگاه نقش جهـان را بـه بهره بـرداری برسـانند و اخیـرا نیـز برخی مشـکلات باقی مانده تا تکمیل نهایی ورزشگاه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند. بـا مذاکرات انجام شده و طبق چارچوب های قانونی، تکمیل و بهره برداری این ورزشگاه به مجموعۀ فولاد مبارکه سپرده خواهد شد.

احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه های فولاد مبارکه نیز گفت: از جانب وزیـر ورزش پیشنهادی مبنی بر واگذاری کل مجموعۀ ورزشگاه نقش جهان بـه شـرکت مطـرح شـد که "فولاد" با رویکرد ارائۀ خدمت بیشتر به جوانان ورزشـکار و علاقه منـد بـه ورزش استان، بررسـی این پیشـنهاد را در دستور کار قرار داده تـا بـا لحاظ کردن نیازهای لازم، نظر قطعی را اعلام کند.

وی در مورد کارهای باقیماندۀ طبقۀ دوم ورزشگاه نقش جهان توضیح داد: از جانب وزارت ورزش پیشنهاد شـد بـا کمـک و حمایـت مالـی فولاد مبارکه و بـا اضافه شدن به سـال های کاربری متناسـب با مبالغ هزینه شـده، طبقۀ دوم در اسرع وقـت تکمیـل و مـورد بهره بـرداری قـرار گیرد. احـداث و تکمیـل جاده هـای دسترسی و حلقـۀ پیرامونی ورزشگاه هم در دست اقدام است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ