کد خبر: ۱۱۸۷۴۸
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸

کیهان : بسیاری از نمازخوان‌ها و هیئتی‌ها راهی جهنم می‌شوند !!!

کیهان : بسیاری از نمازخوان‌ها و هیئتی‌ها راهی جهنم می‌شوند !!!

روزنامه کیهان از قول فردی اعلام کرد: بسیاری از نمازخوان‌ها و هیئتی‌ها به خاطر دروغ و تهمت و آبرو بردن، راهی جهنم می‌شوند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،  عبدالله فاطمی نیا درباره مرحوم علی قاضی به کیهان گفت: بارزترین ویژگی علامه قاضی این بود که به هیچ‌کس آزار نمی‌رساند.به اذعان همه کسانی که وی را می‌شناختند، حتی یک نفر هم به خاطر رفتار و کردار علامه آزرده نشد و به زحمت نیفتاد. تهمت، دروغ، غیبت، به کنایه سخن گفتن و ضایع‌کردن آبروی مؤمن رفتارهایی بود که ابداً در سیره  قاضی و حتی شاگردان نزدیک وی مثل آیت‌الله بهجت زمینه بروز و ظهور نداشت.

ضایعه فکری مصیبت‌باری که اکنون دربین قشر مذهبی رایج شده آن است که همه گمان می‌کنیم خداوند متعال دوزخ را فقط با زنان فاسد و مردان شرابخوار پر می‌کند درحالی که در آخرت بسیاری از نماز اول وقت‌خوان‌ها و هیئتی‌ها به خاطر عاق والدین، ضایع کردن آبروی مؤمن و دیگر رذایل از این دست راهی جهنم می‌شوند.

اینطور نیست که آنها را به خاطر گناهان به  زور جهنم ببرند بلکه این نمود رفتاری آنهاست . همان رفتارهای ناشایست  نظیر آبروبردن، تهمت، غیبت و دروغ  که پای منبر در صفوف نماز و بعد از سینه‌زنی در عزای سیدالشهدا«ع» انجام می‌دادند و اجر این کار را زائل می‌کردند.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ