کد خبر: ۱۱۸۷۸۵
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹

درخواست مهم شرکت های مواد شوینده از دولت برای تأمین مواد اولیه

درخواست مهم شرکت های مواد شوینده از دولت برای تأمین مواد اولیه

دبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده گفت: کارخانه ها برای شب عید از ذخایر مواد اولیه استفاده می کنند اما در سال آینده دچار مشکل اساسی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جمشید فروزش با اشاره به اینکه متأسفانه اخیراً تولید‌کنندگان صنایع شوینده در تأمین مواد اولیه دچار مشکل شده‌اند به تسنیم گفت: ثبت سفارش واردات مواد اولیه حدود یک ماه زمان می‌برد و بعد از آن دو تا سه ماه نیز درگیر تخصیص ارز آنها هستیم که بعضاً طولانی‌شدن این مدت باعث می‌شود مهلت ثبت سفارش‌ها نیز تمام شده و مجبور به تمدید آنها باشیم. علاوه بر این در انتقال ارز هم با مشکل روبه رو هستیم.

وی با اعلام اینکه تأمین مواد اولیه کارخانجات شوینده بعد از شب عید دچار مشکل خواهد شد افزود: خوشبختانه برای شب عید کارخانجات از ذخایر مواد اولیه استفاده کرده و نگرانی در این رابطه نیست اما باید فکر اساسی برای پس از عید شود.

فروزش اعلام کرد: مواد اولیه در صابون 90 درصد، خمیردندان و اقلام آرایشی90 درصد، پودرشوینده دستی 40 درصد و پودر شوینده ماشینی 55 درصد از محل واردات تأمین می‌شود که ایجاد مشکل در خرید این مواد کارخانجات را دچار مشکل اساسی می‌کند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ