کد خبر: ۱۱۹۱۱۲
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۶

واکنش روحانی به شکایت دادستان : وزیر جوان به دستورات بی‌ربط اعتنا نمی‌کند

واکنش روحانی به شکایت دادستان : وزیر جوان به دستورات بی‌ربط اعتنا نمی‌کند

رییس‌جمهور در واکنش به شکایت دادستان کل از وزیر ارتباطات گفت: وزیر جوان دولت با قدرت به انجام وظیفه مشغول است و به دستورات بی‌ربط اعتنا نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، روحانی در جمع مدیران وزارت کار گفت: قوه قضاییه می‌گوید از وزیر جوان دولت شکایت می‌کند در حالی که این وزیر با قدرت به انجام وظیفه مشغول است و به دستورات بی‌ربط اعتنا نمی‌کند.

وی افزود: وقتی جوان بودیم در دوران جنگ تا ۷۲ ساعت به راحتی نمی‌خوابیدیم ولی الان نمی‌توانیم. سن که افزایش می‌یابد احتیاط و توجه به دستگاه‌های نظارتی و دادگاه به ذهن می‌آید اما وقتی که جوان هستی اصلاً دادگاه را قبول نداری و می‌روی کار انجام می‌دهی. آذری جهرمی هم کار را با قدرت انجام می‌دهد.

براساس این گزارش، محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور گفته بود: مسوولان انتظامی می‌دانند که چه فضای ننگ‌آوری در جامعه ایجاد شده است. سری به دادسرای مبارزه با جرائم رایانه‌ای بزنید. چه کسی مسوول است؟ خطاب من به شخص وزیر ارتباطات است که روزی باید در پیشگاه خداوند متعال جوابگو باشد که برای پاکسازی فضای مجازی همکاری نکرده و نمی‌کند و مصوبات شورای‌عالی فضای مجازی را زیر پا می‌گذارد.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ