کد خبر: ۱۲۰۷۲۳
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

آثار مثبت فاینکس ۲۰۱۹ برای شرکت ها از نگاه مدیرعامل تامین سرمایه نوین

آثار مثبت فاینکس ۲۰۱۹ برای شرکت ها از نگاه مدیرعامل تامین سرمایه نوین

مدیرعامل تامین سرمایه نوین دوازدهمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه را فرصتی دانست که ضمن در دید عموم قرار گرفتن خدمات فعلی شرکت ها و نهادهای مالی، نوآوری های آتی را نیز معرفی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،ولی نادی قمی به سنا گفت: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه  امکانی ویژه برای اعلان آخرین دستاوردهای بخش مالی اقتصاد و به نمایش گذاشتن یکپارچگی و همسویی نهادهای مالی در جهت ارایه خدمات به بخش واقعی اقتصاد و پیشرفته کردن اقتصاد خواهد بود.

وی با بیان اینکه فاینکس ۲۰۱۹ به عنوان بزرگترین رویداد ایران در این حوزه های سه گانه با حضور شرکت های توانمند داخلی و خارجی به ویژه استارت آپ ها برپا می‌ شود، افزود: این نمایشگاه فرصتی است تا  هم خدمات فعلی این شرکت ها در معرض دید عموم قرار گیرد و هم نوآوری های آتی معرفی شود.

این مقام مسئول ادامه داد: نگاهی به عملکرد برگزار کنندگان این نمایشگاه نشان می دهد، تجربه و پشتوانه بیش از ۱۰ سال برگزاری، امروز این رویداد را به عنوان مهمترین رویداد مالی در قله نگاه فعالان این بازارهای سه گانه در سطح منطقه نشانده و به همین خاطر طبیعی است که مشارکت فعال کارشناسان و متخصصان بازار مالی را به همراه داشته باشد.

نادی قمی الگوبرداری از شرکت های موفق خارجی و تسهیل ارتباطات بین المللی در صورت امکان، ارتقای سواد مالی، افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و  آموزش و فرهنگ سازی از طریق برپایی غرفه های تخصصی و کارگاه های آموزشی را از جمله اهدافی دانست که همواره در دستور کار نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بوده و سال جاری نیز انتظار می رود با قوت بیشتر دنبال شود .

بنابریان گزارش،دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از دوم تا پنجم اردیبهشت ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ