کد خبر: ۱۲۰۷۸۹
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱

حمایت مالی ۵۰۰ میلیونی همراه اول از باغ گیاه‌شناسی ملی
برای سومین سال انجام شد:

حمایت مالی ۵۰۰ میلیونی همراه اول از باغ گیاه‌شناسی ملی

همراه اول در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از باغ گیاه‌شناسی ملی حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،همراه اول در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف حمایت از محیط زیست، اقدام به اجرای کمپین حذف قبوض کاغذی کرده و در این راه کمک شایانی به نگهداری درختان و حفظ گونه‌های گیاهی کرده است.

علاوه بر این از دو سال گذشته در راستای حفظ و حراست هر چه بیشتر از محیط زیست در قالب یکی از پروژه‌های مسئولیت اجتماعی‌، وارد تفاهمی با مؤسسه تحقیقاتی جنگل‌ها و مراتع شد.

این تفاهم‌نامه در مراسم ۲۱ اسفند ماه با حضور شاهین آرپناهی مدیرکل ارتباطات همراه اول در محل باغ گیاه‌شناسی ملی برای سال ۹۸ به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان منعقد شد.

وی درباره مفاد مطرح در این تفاهم‌نامه گفت: مؤسسه تحقیقاتی جنگل‌ها و مراتع متعهد به حفظ، نگهداری و کاشت گونه‌های گیاهی در محل قطعه همراه اول به مساحت تقریبی ۱۰۰ مترمربع و مزین به لوگوی همراه اول می‌شود.همچنین این مؤسسه متعهد به کاشت و نگهداری حداقل ۵۰۰ گونه گیاهی انحصاری و در معرض خطر در محل باغ گیاه‌شناسی ملی می‌شود.

وی با اشاره به حمایت از باغ‌های گیاه‌شناسی کاشان و نوشهر به صورت توأمان افزود: این مؤسسه متعهد می‌شود قطعه‌ای جدید در باغ جدیدالتاسیس گیاه‌شناسی ملی نوشهر جهت نمایش عموم به شرکت همراه اول اختصاص دهد.براساس این تفاهم‌نامه، همراه اول به عنوان حامی بانک ژن گیاهی که بزرگترین محل نگهداری بروز گیاهان در حال انقراض است، معرفی شد و به عبارت دیگر این بانک ژن مورد حمایت شرکت ارتباطات سیار ایران قرار گرفت.

بنابراین گزارش،اقدام همراه اول برای حذف قبوض کاغذی در سال های گذشته موجب حفظ حدود ۱۲هزار و ۵۰۰ اصله درخت شده است. از دو سال گذشته بخشی از صرفه‌جویی‌های مالی حاصل شده شرکت ارتباطات سیار ایران، در قالب حمایت از باغ گیاه‌شناسی ملی در اختیار مؤسسه تحقیقاتی جنگل‌ها و مراتع قرار گرفته است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ