کد خبر: ۱۲۰۸۶۶
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴

دادگاه تخلفات بزرگ واردات خودرو در سال ۹۸ برگزار می شود

دادگاه تخلفات بزرگ واردات خودرو در سال ۹۸ برگزار می شود

حواشی موضوع ثبت سفارش‌های فاقد اصالت برای واردات خودرو به اندازه‌ای است که ظاهرا دادگاه مربوط به این پرونده بزرگ در سال ۹۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم،‌ پرونده تخلفات گسترده واردات خودرو در سایه افزایش قیمت‌های نجومی در بازار خودروهای وارداتی و داخلی تا حدودی به حاشیه رفته است.

حواشی موضوع ثبت سفارش‌های فاقد اصالت برای واردات خودرو طی سال 96 تا انتهای سال جاری ادامه یافته و ظاهرا دادگاه مربوط به این پرونده بزرگ در سال 98 برگزار خواهد شد.

یکی از موضوعات جالب در خصوص این پرونده، بحث تعداد خودروهای توقیف و خارج شده است. از سوی دیگر بررسی برخی اسناد موجود نشان می‌دهد ظاهرا تعدادی از  1900 خودروی خارج  شده با اخذ تعهد از صاحبان کالا ترخیص شده‌اند و این موضوع حاشیه جدید در پرونده خودروهای وارد شده با ثبت سفارش فاقد اصالت ایجاد کرده است.

در ادامه یکی از این مکاتبات که در آبان ماه سال جاری و بعد از عدم تایید اصالت ثبت سفارش مربوط به واردات خودرو از سوی سازمان توسعه تجارت انجام گرفته قابل مشاهده است.

بر اساس این مکاتبه مهلت 10 روزه به صاحب کالا داده شده تا با توجه به تعهد رسمی ثبت شده در دفتر اسناد رسمی در خصوص خودروهای ترخیص شده نسبت به ایفای تعهد مذکور عمل کند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ